Pokket Mixer: Miniaturní pasivní mix pro menší akce

Pokket Mixer: Miniaturní pasivní mix pro menší akce

Představte si situaci – máte k dispozici dva mobilní telefony a aktivní reproduktor nebo jinou hudební soustavu. Vaším úkolem je udržovat na akci zábavu nepřetržitým proudem hudby. Jak to udělat?

Jasně, můžete si donést běžný mixážní pult. Ten, který vidíte, je v podstatě docela malý. Jenže v tu chvíli přichází starosti s kabeláží, nekompatibilními koncovkami, hledání elektrických zásuvek a podobné záležitosti.

Elegantním řešením je použití Pokket Mixeru! Vejde se vám do kapsy, skoro nic neváží a nepotřebuje externí napájení. Takže na elektrické kabely i baterky můžete v klidu zapomenout. A kromě toho – v mnoha barevných variantách ho sladíte prakticky s čímkoliv.

Pojďme se něj podívat. Hlavním ovládacím prvkem Pokket Mixeru je mixovací šavle, která plynule prolíná jeden zdroj do druhého a naopak.

Pokket Mixer má pro každý zdroj jednoduchý ekvalizer, který se dá vypnout nebo zapnout. Nad šavlí je hlavní regulátor hlasitosti a vpravo od něj přepínání jednoho nebo druhého zdroje do odposlechu ve sluchátkách.

Pro sluchátka je připravena zdířka na malého jacka a ovládání jejich hlasitosti. A z druhé strany Pokket Mixeru zapojujeme zdroje.

V balení jsou dva kabely, takže nejdřív připojíme první mobil, tablet nebo nějaký mp3 přehrávač a následně druhý. Mezi ně pak kabel od výstupní aparatury. Pak už stačí zapojit jen sluchátka a začínáme mixovat.

Pokket Mixer je malá pasivní krabička, která umí jednoduše prolínat dva zdroje zvuku. Víc od ní nečekejte. Pokud tedy děláte DJe spíš jenom jako přidanou službu k natáčení nebo malému ozvučení, můžete si díky ní ušetřit síly s taháním mixážního pultu a větší kabeláží.

Leave a Reply